úterý 3. ledna 2012

Jaký bude?

Když se říká, že nový rok bude takový, jako byl Nový rok, tak teda nevím, co si myslet.

Potkám spoustu (starých) známých, hipísáků, pankáčů, kamarádky z dětství (juch!), užijem si srandy kopec. Snad za mnou nebude lítat můj bývalý přítel s tím, že mi nedal novoroční pusu (dal mi ji 3x), nebude od piva říkat "já tu holku miluju" a nebudu před ním muset utíkat a schovávat se za Araba, aby se mě nesnažil osahávat. Je mu k dobru to, že byl fakt hodně opilý? V tomhle stavu to dělá pokaždé! Budu chodit v cizích botách? Nebudu běhat bosky po sněhu (naštěstí). Budu fňukat a zuřit, ale pak stejně půjdeme spát v objetí a dáme si pusu. A v objetí se probudíme. Budu ho doprovázet na autobus a ne mu jenom mávat ze dveří! (Pak jsem byla vrátit ty boty co jsem si večer spletla - proč máme všichni stejné pohory?) Budu se s Petrou a Martinou nebo s kýmkoliv jiným (Erčo?) dívat na největší blbiny a smát se jak malá. Budu obědvat králíka na zelenině z kterého mi víc chutná zelenina a budu pít litry a hektolitry čaje, cpát se pomeranči a učit se? (Ne, to je jen kvůli zkouškovému, pochybuju, že se budu učit průběžně.)  Budu se jen tak povalovat. Budu pořád říkat bebí bebulí. A on to bude taky říkat :) Taky se dozvím spoustu drbů (díky babi) a jak vznikají (díky mami). V zimě budu ohřívat kočičku v mikrovlnce (levandulovou s obilninou) a budu plakat i u filmů, které poslouchám jen na půl (když já v tom Kukym měla TAKOVÝ strach o ty vajíčka - a ani nevím, jak dopadl ten hlavní příběh). (Snad ne)budu chodit pozdě spát. A asi budu chodit častěji v kroji nebo v jeho částech, i když nemusím. Měla jsem celý den kopyca a ven jsem šla s krojovým šátkem.

Abych to zhodnotila - včera z tohoto probíhalo učení a dělání blbin, krojový šátek, pití čaje, usínání a vstávání v objetí, pozdní spaní a bebí bebulí. Ale měli jsme bonusy (Hlavně u nás byl odrzlý opravář, který si četl můj milostný dopis! Tsss!), co 1.1. ne, takže by ten rok mohl být pestřejší :)

Přeju Vám, ať máte moc a moc krásný (nejen) rok 2012 :)) Jen dobré věci!

4 komentáře:

 1. Tobe taky! At je to pestry rok plny novych zkusenosti, pratel a zabavy :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný rok 2012, ať se Ti ve všem daří, hlavně s Arabem. :)

  Jinak na mikrovlnkovou kočičku s levandulí nezapomínej, je to malý zázrak. .)

  OdpovědětVymazat
 3. byli jste na kopci krásné předpůlnoční překvapení! měj se krásně, denčo :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuju, děkuju
  Andullko, my ani nečkali, že budeme tak půlnoční! A bylo moc krásné vás tam potkat tolik:) Snad někdy někde, třeba v želé

  OdpovědětVymazat