pondělí 6. května 2013

v jednu v noci piju kafe z rána

K psaní mého výplodu (jak mám v poslední době chuť přejmenovat bakalářku) už nemám vůbec chuť. Už mi to vážně leze krkem. Otevřít ten zpropadený word/excel/arcgis/geomaticu, dokopat to do konce. Největší problém.
Dnešní den - ranní TSP na Kotlářské, všechno mám nejvíc v paži a uvažuju, proč tam vůbec jdu a jestli fakt chci na nějakou etnologii na nějakou fildu. Kartografie mi nestačí? Ani jednou jsem si letos ty testy nezkoušela, ale jsem zvyklá mít percentil nad 90. Moje ego dost utrpí, když budu mít nižší výsledek. Sakra o co mi tu jde?
Potom chvíle na schodech u auly (vzpomínám dost na prvák. na čoboláky. maťko a mačko. proč oba přerušili a jsou o rok níž? a proč je maťo v hamburku/habsburku? jsme teď dost dívčí skupina a já byla zvyklá kamarádit s kluky).
Do Mezírky, dělat bp. Fu, mě se nic nechce - Mě taky ne - Pojďme radši dělat oběd. Přijde Erys, hrajeme šipky s Davidem (pokaždé, když se netrefíš do terče, ale do zdi, děláš 10 kliků). Unést osmikilovou činku? Nee. Dva pardáli napůl, Red Dwarf a francouzština. Přešlehaná šlehačka.
A večer přijela má fiktivní láska (gay kamarád) a R. a zas jen nicnedělání. A v zpět 11 na prázdný byt, s Erys a pobitým. Lužánkama. Kubánský rum, becherovka. Džbány proměny z ikey a skleničky s plameňáky do kterých by se mělo lít něco silnějšího, než voda se šťávou.

Můj byt je jeden velký bordel. Stůl - 8 lahvi, 4 sklenky, 1 zavařovačka po čaji, 2 štamprle, 1 kalíšek na čaj. Holub mi vrká na střeše nad hlavou a já dopíjím ranní kafe. V 6 vstávat a jet do Adršpachu. Přijďte mě navštívit.

2 komentáře:

  1. Jo, kamarádit s klukama je fajn. I bydlení s nima je fajn. Nejsou totiž žádné urážlivé krávy - to bude tím. :D
    Ten večer mi zní strašně zajímavě, i když nic nechápu. :)

    OdpovědětVymazat
  2. S tými tspéčkami to máme asi všetci ťažké... alebo všetci pomerne na háku. Každopádne, držím ti palce. :)

    OdpovědětVymazat